Automobilių nuoma Vilniuje naudingomis sąlygomis

Automobilių nuomaReikalingas automobilis Vilniuje? Tokiu atveju jums gali padėti automobilių nuoma. Pas mus jūs galėsite išsinuomoti automobilį labai naudingomis sąlygomis. Platus nuomojamų automobilių asortimentas suteiks jums galimybę lengvai pasirinkti tokį automobilį kokio jums reikia, jūs tai galėsite atlikti maksimaliai greitai.

Jums verta pasirinkti mus, nes:

  • Mes savo klientams siūlo įvairių klasių automobilius, nuo nebrangaus automobilio iki prestižinės klasės, todėl jūs visada galėsite rasti automobilį, kuris atitiks jūsų statusą ir reikalavimus;
  • Mes užtikriname sąžiningą bendradarbiavimą su savo klientais;
  • Jūsų lauks maksimaliai greita ir paprasta įforminimo procedūra, jūs gausite automobilį jau tą pačią dieną;
  • Mūsų automobilių parke esantys automobiliai yra puikios būklės, visi automobiliai yra techniškai tvarkingi.

Juk tikrai ne visi gali keliauti į kelionę su savo automobiliu, tačiau mieste būti be savo transporto priemonės yra labai nepatogu, būtent todėl mes savo klientams siūlome platų keturių klasių automobilių pasirinkimą: comfort klasės, compact, standart ir special klasės. Nuomos kaina priklauso nuo :

  • Nuomos laikotarpio;
  • Ir papildomų reikalavimų.

Tačiau visi žino, kad automobilio vairavimas yra sudėtingas darbas, todėl jei jūs norite ilsėtis, o ne dirbti vairuotoju, nuomodami automobilį jūs galite užsisakyti vairuotoją, kuris pasirūpins jūsų bagažu, saugai kelione, gėrimais ir muzika, suteiks gerą nuotaiką kelionėje. Todėl šis pasirinkimas turi nemažai privalumų. Mūsų įmonėje dirbantys vairuotojai gali bendrauti anglų ir rusų kalbomis.

Taigi jei jūs nutarėte, kad jums yra reikalinga automobilių nuoma Vilniuje, jums reikės su savimi turėti pasą ir galiojanti vairuotojo pažymėjimą. Minimalus laikas, kuriam gali būti nuomojamas automobilis yra viena para, o jei nuomojate automobilį su vairuotoju, tai tokiu atveju ne mažiau kaip 1 valanda. Automobilio vairuotojas negali būti jaunesnis nei 21-erių metų, todėl į tai yra labai svarbu atsižvelgti, kad negaištumėte savo brangaus laiko. Automobilių nuoma yra naudinga paslauga, todėl jei norite važiuoti patogiai ir, kad viskuo už jus pasirūpintu kiti, jums yra reikalinga automobilių nuoma.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *