Ekologiškos kosmetikos nauda

ekologiska kosmetikaPastaruoju metu natūralios kosmetikos naudojimosi poreikis ėmė sparčiai augti. Su laiku buvo pastebėta, kokį poveikį žmonėms darė cheminė kosmetika, todėl atėjo laikas imtis atsargumo priemonių, kad senstanti mūsų oda kuo ilgiau išliktų sveikos būklės. Vienas geriausių būdų, kuris gali tinkamai pakeisti įprastą kosmetiką, tai – ekologiška kosmetika.

Moksliniai tyrimai ir pažangios technologijos kuria ekologišką kosmetiką, kurios sudėtyje nėra jokių chemikalų. Ekologiška kosmetika – tai visa tai, ką mums gali duoti gamta.

Indijos mokslas „Ajurveda“ nuo seno naudoja tik tokią kosmetiką ir žino paslaptis, kaip ji gali padėti išlaikyti mūsų odos grožį. „Ajurveda“ – senas mokslas, kurio dėka galima pašalinti toksinų atliekas iš organizmo. Pavyzdžiui, natūralūs produktai – sandalmedžio pasta, „Neem“ medžio lapai ar ciberžolės milteliai naudojami kaip priemonė, kuri išvalo odą ir padeda atsikratyti spuogų.

Vakarų šalyse ir Europoje taip pat yra gaminama ekologiška kosmetika, pavyzdžiui, „Aloe Vera“, įvairių žolelių trinktūros, pavyzdžiui, rožių, kurios turi didelį gydomąjį ir raminamąjį poveikį. Žinoma, šie ir kiti natūralūs produktai tikrai nėra parduodami kiekvienoje parduotuvėje, todėl reikia skirti laiko paieškoms. Tačiau, kai pajausite tokios kosmetikos poveikį, Jūs tikrai suprasite, kad visos pastangos buvo to vertos.

 

Čia yra pateikiamos priežastys, kodėl yra verta naudoti ekologiška kosmetiką:

  1. Ekologinio pamato kremai neužkemša odos, todėl oda gali lengvai kvėpuoti. Juose nėra aliejų ar kitų užpildų, kurie kemša odą. Būtent todėl, ši kosmetika yra ir visiškai nesukelianti jokių alergijos reakcijų.
  2. Ekologiška kosmetika turi antiuždegiminių savybių, todėl veikia kaip gaivinantis ir odą raminantis preparatas.
  3. Ši kosmetika neturi jokių dažiklių, todėl nėra jokios apsinuodijimo rizikos.
  4. Kosmetikos sudėtyje nėra talko. Talkas paprastai išdžiūsta ir daro odą niūria, papilkėjusia, taip pat sukelia ir išryškina įtrūkimus odoje bei sausina ją.
  5. Yra ir papildomos naudos: kai kurie kosmetikos ingredientai yra riešutų aliejus ar maitinamieji vaisiai.
  6. Organinės sudėties tušas (pavyzdžiui, su simondsijaus aliejumi ar taukmedžio sviestu) maitina blakstienas. Kai kurie turi net ir bičių vaško, kuris stiprina blakstienas.
  7. Tam tikra ekologiška kosmetika padeda mažinti poras ir raukšles odoje.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *