Prieškambario baldų pasirinkimas

prieskambario-baldai

Galima drąsiai sakyti, kad prieškambaris, tai pagrindinė namų erdvė galinti daugiausia pasakyti apie šeimininkus. Juk daugelis į namus užsukusių svečių pamatė būtent tik šią namo dalį, tad iš jos ir susidarė įspūdį apie Jūsų asmenybę ir tuo pačiu visus likusius namus. Prieškambario baldai, kaip ir kitų erdvių daiktai bei aksesuarai – pasirenkami pagal tam tikrus kriterijus, kurie užtikrina, kad pavyks atrasti tai, kas Jums labiausiai tinka.

Šios erdvės baldų pasirinkimas bus kur kas paprastesnis jeigu tiksliai apsibrėšite kriterijus – ko Jums reikia, kad pavyktų sėkmingai susikurti norimą stilių. Prieškambario baldai gali būti pasirenkami vadovaujantis šiais kriterijais.

  1. Pirmiausia reikia nuspręsti, kokios medžiagos baldai Jums reikalingi. Lietuvoje tradiciškai pasirenkami mediniai baldai, kadangi jų kaina prieinama, jie atrodo stilingai ir tuo pačiu tarnauja labai ilgą laiko tarpą.
  2. Reikėtų nuspręsti, kokio stiliaus prieškambario norite. Jis, žinoma, privalomai derinamas prie namuose kuriamo stiliaus. Dažniausiai svarstoma tarp klasikinio ir modernaus pasirinkimo, tad apgalvokite ir pasirinkite teisingiausią variantą iš visų.
  3. Žinoma, prieškambario baldai pasirenkami ir pagal funkcionalumą. Jeigu jūsų koridoriaus erdvė yra labai didelė – tokiu atveju galite pasidžiaugti, kad lengvai lips net ir dideli, daug stalčiukų ir spintelių turintys baldai.
  4. Nusistačius pinigų sumą, kurią planuojate išleisti baldams – kur kas paprasčiau ir tikrai greičiau atrasite Jums labiausiai tinkamą variantą. Didesnė kaina nebūtinai reiškia geresnę kokybę, tačiau tikrai tai gali būti vienas iš veiksnių.
  5. Tiksliai žinant savo prieškambario dydį ir galimybes paprasčiausiai nuspręskite, kokių tiksliai baldų Jums reikia. Kuo daugiau vietos – tuo daugiau baldų tilps. Nepamirškite, kad prieškambaris jokiu būdu negali būti apkrautas kitaip atrodys neskoningai ir paprasčiausiai jame nebus vietos siekiant atlikti tam tikrus veiksmus.

Jeigu nežinote kokių ir kiek baldų Jums reikia – konsultacija su pardavimo vadybininku yra labai naudingas pasirinkimas galintis kur kas labiau palengvinti įkūrimų namų darbus. Svarbiausia nepamiršti, kad prieškambaris yra skirtas Jums, tad kurkitės tokį, kuris Jums atrodo gražus ir tuo pačiu yra patogus.