Roletai apsaugos jūsų namus nuo saulės spindulių

roletai diena naktisNauji roletai diena naktis yra pagaminti iš neįprasto audinio. Audinys, kuris sudarytas iš skaidrių ir nepermatomų horizontalių juostų, kurios leidžia naudoti roletus dviem režimais, tai yra dienos ir nakties.

Tai yra puiki sistema, kuri apsaugo nuo saulės spindulių, jie savyje suderina roletų paprastumą ir žaliuzių patogumą. Roletai diena naktis padės sukurti jūsų kambaryje reikalingą apšvietimą. Ryte roletų savininkams pakaks tik atstumti roletus tam, kad saulės spinduliais apšviestu kambarį. O vakare reikės uždaryti, paliekant tik permatomas audinio juostas.

Jų priežiūra nėra labai sudėtinga, juos yra paprasta valyti, be to gaminant šiuos roletus naudojami tokie audiniai, kuriuose nesikaupia dulkės. Dabar roletai diena naktis tapo labai populiarūs dėl savo universalumo ir minimalaus trūkumų kiekio, kurie yra būdingi žaliuzėms. Be to, roletai diena naktis yra pakankamai patikimi. Šie roletai yra originalus šiuolaikinio dizaino sprendimas. Juos yra ne tik patogu naudoti, tačiau roletai diena naktis taip pat pasižymi patrauklia išvaizda. Šie roletai žavi savo lengvumu ir paprastu valdymu.

Roletų diena-naktis privalumai:

  • Galima savarankiškai reguliuoti natūralų apšvietimą patalpoje;
  • Naudojimo praktiškumas ir paprasta prižiūrėti;
  • Šie roletai puikiai adaptuojasi prie namų interjero;
  • Vizualiai išplečia patalpą aiškiu audinio linijų dėka.

Roletus diena naktis galite pasirinkti pagamintus iš įvairiausių audinių. Roletus diena naktis galima tvirtinti įvairiais būdais: ant lango varčių arba rėmo, prie lubų arba sienos. Roletų audiniai pasižymi puikiomis antiseptinėmis savybėmis, todėl roletus yra paprasta prižiūrėti, tokių roletų valymui pakanka naudoti sausą šepetuką ir net didžiausius nešvarumus galima pašalinti drėgna kempine, be to nereikia nuimti roletų.

Roletai diena naktis savyje suderina nepakartojamą dizainą ir žinoma yra viena iš geriausių sistemų apsaugančių nuo saulės spindulių . Jie padarys jūsų namų interjerą jaukiu ir unikaliu.

 

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *