Šilumos siurbliai tai gera alternatyva

Šilumos  siurbliai

Šilumos  siurbliai  šiuo metu  yra  labai  progresyvi įranga, kuri gali gauti  energiją  iš atsinaujinančių gamtinių  šaltinių.  Šių  sistemų darbo efektyvumas yra  pagrįstas  šilumos  išgavimu iš žemė, oro, grunto ir tvenkinių. Energija yra  paverčiama  į  aukšto  potencialo  energiją, kuri gali  apšildyti pastatą ir gali pakaitintį vandenį.  Jūs  niekada  nesusimąstėte kiek jums kainuos jei jūs  visą  dieną paliksite  įjungtą televizorių?  O ką jau kalbėti  apie jūsų kondicionierių arba  dujinį katilą, kuris   sunaudoja  kur kas daugiau  dujų. Kiek  gi elektros  energijos sunaudoja  elektrinis  katilas arba  elektrinis  šildytuvas?  Ar jūsų  šeima yra labiau  ekonomiška ir mažiau išlaidi, nei jūsų kaimynai ir draugai?  Kokios yra  jūsų  energijos sąnaudos?  Ar jūs  galėsite apšildyti  savo namą, kai įsivyraus dideli žiemos šalčiai? Kaip savo namuose galima  išsaugoti patogumą ir saugumą?  Kaip  galima  pamiršti  apie  komunalines  tarnybas ir nesusimąstyti  apie reguliarų  tarifų didinimą?  Jums yra  siūloma  nauja  energijos  šaltinio  alternatyva tai  šilumos  siurbliai.  Kaip  nustatė pasaulinis  energetikos  komitetas šilumos siurbliai jau po  keturių  metų  bus realizuojami 75 procentais. Juos  turės praktiškai  visi pasaulio  gyventojai. Tačiau  kur slypi  tokio  siurblio  efektyvumas ir kokią  naudą  galima  iš jo gauti?  Pradžioje  šie  siurbliai  buvo  labai  populiarūs Šiaurės  Amerikoje, tačiau  šiuo  metu  siurbliai vis labiau  populiarėja  Europos  sąjungoje.  Ši  energija pradėjo  vystytis jau 1970 metais.  Kai tik atsirado šilumos  siurbliai buvo  montuojami  vidutine ir aukštas pajamas gaunančių šeimininkių  namuose. Tačiau  pastaruoju metu  toks šildymas tapo prieinamas praktiškai visiems.

Labai aukšto išsivystymo šalyse, pavyzdžiui, Japonijoje,  JAV, Vokietijoje  ir Švedijoje šilumos  siurbliai  populiarėja  labai dideliais  tempais. Nežiūrint  į pakankamai turtingus  gyventojus, tačiau  energijos sąnaudos tai yra  vienas iš svarbiausių  veiksnių. Šiuo metu  tokių  alternatyvių  energijos šaltinių realizavimas tiesios stebina. Šiaurės  Amerikoje yra realizuojama  daugiau  nei  milijonas šilumos  siurblių kiekvienais metais. Amerikos įstatymų lygyje buvo nustatyta padėtis, kuri  leidžia naujuose objektuose iš karto montuoti  šilumos siurblius. Skandinavijos  šalyse, tai yra  Suomijoje ir Švedijoje daugiau nei 50 procentų  viso šildymo užtikrina  šilumos  siurbliai. Ir tai atsižvelgiant į tai, kad  daugelyje  namų   vidutinė  temperatūra +8.

Šilumos  siurbliai yra  ilgaamžiški ir rentabilus.  Tai yra labai  svarbus argumentas.  Yra  naudojami  šilumos siurbliai, kurie gali  apšildyti  jūsų namus ir tuo pačiu gali  atlikti kondicionieriaus  funkcijas.  Ir visa tai  gali užtrukti  apie 30 metų. Žiemą  šilumos  siurbliai  užtikrins  jūsų  namams šilumą, o vasarą  gali  atvėsinti jūsų namus. Šaldytuvas  ir  šildytuvas tai yra  tarsi dvi sistemos, kurios yra  viename  įrenginyje. Unikali šilumos  siurblių įranga  tai yra galimybė  išgauti šilumą, tai yra pagrindinis   energiją  išgaunantis  šaltinis.   Siurblys  naudoja  šiltą  orą , gruntą, tvenkinių vandenį. Tai yra  saugus būdas kaip  galima  gauti  energiją iš aplinkos.  Būtent  todėl  tokie  siurbliai yra priskiriami  prie  atsinaujinančių  energijos šaltinių ir labai dažnai jos yra įtraukiamos  į ekologijos  apsaugos  programas. Šilumos  siurbliai  turi  labai daug  resursų,  kurie  sudaro nuo 25 iki 40 metų.  Kai  yra  tinkamai  atliekamas  siurblio pasirinkimas ir kvalifikuotas montavimas  visa  sistema  jums  galės  tarnauti  ne vienerius metus.  Šiuo atveju galima  prisiminti mums  visiems  puikiai žinomą šaldytuvą, kuris taip pat yra  šilumos  siurblys. Kiekvienas iš mūsų žino nors  vieną  egzempliorių, kuris  veikia daugiau nei 20 metų.  Šaldytuvo  konstrukcija  iš principo yra  analogiška  siurblio konstrukcijai, o apie tarnavimo  laiką  jūs galite spręsti patys.

Daugiau informacijos  rasite čia.