Stoginės – geras pasirinkimas kiekvienam namo šeimininkui

aluminium-awning-500x500Tinkamai pagamintos stoginės gali suteikti labai daug privalumų Jūsų namams. Dabar daugelis žmonių savo terasose įsirengia stogines ir tai yra labai puiku, kadangi kiekvienoje terasoje yra gerai turėti stogą. Sėdint savo kieme, Jus gali bet kada užpulti lietus, tačiau, jei turėsite stogines – galėsite su malonumu stebėti lietų ir nesukti sau galvos apie sušlapimą. Aliuminio stoginės yra itin patvarios ir ilgaamžiškos, todėl pasirinkę šią medžiagą tikrai neapsiriks.

Daugelis namų gyventojų dabar renkasi ne vien aliuminio, tačiau ir kitokias stogines. Kiekviena jų suteikia daug privalumų, kuriuos mes dabar ir aptarsime šiame straipsnyje. Medžiagų pasirinkimas yra toks platus, kad gali vyrauti nuo aliuminio iki drobės.

  1. Visų pirma stoginės apsaugo nuo vandens padaromos žalos. Lietaus krituliai gali labai pakenkti medinėms durims, terasos grindims ir langų rėmams bei palangėms. Žala čia gali būti didelė ir ne tik medinei produkcijai. Per atvirą langą nutekėjęs lietus gali patekti į pastato vidų ir taip pridaryti didelių nuostolių. Su gerai įrengtomis stoginėmis tokius rūpesčius Jūs tikrai galėsite pamiršti.
  2. Sumažinamas namų vėsinimo poreikis. Jeigu įrengsite stogines būtent prie savo langų, sumažinsite namų energijos išlaidas, skirtas patalpų kondicionavimui. Jeigu tenka naudotis kondicionierius – jų tikrai nereikės jungti visu pajėgumu, todėl galėsite tikrai sutaupyti nemažai pinigų. Medžiaginės stoginės suteikia apsaugo nuo padidėjusio šilumos poveikio per langus. Aliuminio stoginės – priešingai, gali suteikti daugiau šilumos namams, todėl čia galima sutaupyti pinigų šildymo sąskaitoms.
  3. Turint stogines, Jūsų namo vidus yra labai saugomas nuo nereikalingų saulės spindulių. Namų interjeras tada gali labai ilgai išlikti puikios būklės. Taip pat yra verta paminėti, kad stoginių dizainas dabar gali būti toks įvairus, jog Jūsų namai iš karto gali labai pagyvėti. Gražus dizainas visada pagerina tiek namo vertę, tiek pamalonina kiekvieno šeimininko jaukumo jausmą.
  4. Aplinkos saugojimas – tai kitas itin svarbus privalumas, kurį mums suteikia stoginės. Kiekvienas iš mūsų turime prisiimti atsakomybę ir prisidėti prie aplinkos išsaugojimo. Kalbant apie loginę seką, verta pasakyti, kad stoginės padeda sutaupyti ne tik pinigų, tačiau ir sumažėjęs energijos naudojimo poreikis padeda gamtai. Būkime vieningi ir pasidžiaukime dviguba nauda.
  5. Padidėja bendra Jūsų namų vertė. Būsimiems namo pirkėjams visada atrodys patrauklesnis pasirinkimas, kai namai turi stogines. Kuo daugiau padarome investicijų pastatams – tuo labiau kyla jų vertė. Nauji pirkėjai taip pat visada labiau rinksis tokius namus, kurie yra energetiškai efektyvūs, nes tai leis jiem sutaupyti pinigų ateityje. O jeigu dar net neplanuojate parduoti savo namo – investuoti vis tiek yra verta, kadangi tai naudinga ne tik Jums, bet ir visai kaimynystei. Be to niekas negali pasakyti, kas mūsų laukia ateityje.

Kiekviena naujas namų elementas neabejotinai atneša tik pačius geriausius iššūkius. Prieš priimdami kiekvienus naujus pokyčius namuose, visada nuodugniai pasikonsultuokite su šios srities specialistais. Jums reikės priimti daug sprendimų, pradedant stoginių medžiagos pasirinkimu, baigiant dizaino elementais. Puiku, jeigu jau turite kažkokią viziją – tuomet ledai galės pajudėti ir greičiau, tačiau konsultacijos yra itin svarbus reikalas, kadangi per jas galite savo pasirinkimą greitai pakeisti. Nereikia dairytis vien tik į kaimynų kiemus – galite pasikonsultuoti ir su jais, ar jie yra patenkinti savo pasirinkimu. Kai išsirinksite tinkamą įmonę, kuri Jums pagamins ir sumontuos stogines – būsite ramūs, kadangi čia konsultacijos Jums bus suteiktos nemokamai.