Stiprūs eteriniai aliejai

Eteriniai aliejai

eteriniai aliejaiii

Aromaterapija, tai yra eterinių aliejų naudojimas ir kitų natūralių augalų, kurie yra gydomieji, kosmetiniai ir taip pat gali suteikti daugiau sveikatos naudojimas. Eteriniai aliejai yra priskiriami prie subtilių medžiagų substancijos ir aliejai labai greitai įsiskverbia į odą, bei kvėpavimo takus, bei patenka į visas žmogaus organizmo ląsteles. Kadangi eterinis aliejus paveikia visus kvapų priėmimo centrus, todėl jie gali suteikti efektyvų poveikį daugeliui fizinių ir psichinių organizmo funkcijų. Padeda susidoroti su įvairiomis problemomis. Tokie aliejai veikia labai minkštai, bei nesuteikia jokio pašalinio poveikio ir nesukelia priklausomybės. Be jokių abejonių tokių aliejų naudojimas reikalauja turėti tam tikras žinias ir įgūdžius, kadangi juos naudojant yra būtina labai kruopščiai laikytis nurodytos dozės ir žinoti, kokie eteriniai aliejai ir kada yra naudojami. Žinoma, visada yra kelios rekomendacijos, kurios gali padėti jums išvengti didelių klaidų. Kai yra perkami aliejai visų pirma jums reikia atkreipti dėmesį į tai koks yra buteliukas ir kokia yra jo etiketė. Natūralūs eteriniai aliejai turi būti išpilstomo tik į tvirtai uždarytus buteliukus, kurie turi būti tamsios spalvos, ant etiketės turi būti parašytas botaniškas augalo pavadinimas iš kurio yra tas aliejus gaunamas, taip pat turi būti parašytas galiojimo laikas, kokybės standartas ir žinoma gamintojas. Verta įsitikinti, kad jūs įsigijote reikiamą augalo rūšį, kadangi tam tikros gydomosios savybės gali būti būdingos tik vienam augalui.

Verta prisiminti, kad nėštumo laikotarpiu aromaterapijos seansai yra skirti mamai ir vaikui. Todėl būkite labai atsargūs ir laikykitės taisyklių kaip turi būti naudojami eteriniai aliejai. Tikrai ne visi eteriniai aliejai gali būti naudojami nėštumo metu. Eterinis aliejus tai yra aromatinė, organinė medžiaga, kuri yra gaunama iš augalų priemaišų. Koncentruota augalo jėga yra jo siela. Eteriniai aliejai gali būti naudojami patalpų, aprangos kvėpinimui, tačiau tokioje situacijoje yra naudojami vos keli lašai. Taip pat aliejai gali būti naudojami kaip prieskoniai, jums reikės 1-3 lašų eterinio aliejaus į maistą, kad gautumėte reikiamą poveikį. Tokių aliejų instrukcijoje yra nurodyta procentinė eterinių aliejų sudėtis ir rekomenduojamos vartojimo dozės. Šios dozės neturi būti viršijamos. Eteriniai aliejai daugeliu atveju negali būti tepami ant odos jei jie nėra skiedžiami, kadangi gali įvykti odos nudegimas. Yra reikalingas pagrindas, tai gali būti tirpus pagrindas, toks kaip medus, grietinėlė, spiritas, sviestas, yra būtina atlikti alergijos testą. Atidarykite buteliuką ir kelis kartus juo pakvėpuokite, uždarykite buteliuką ir įkvėpkite. Jei kelių parų bėgyje atsiras nemalonūs pojūčiai arba alergiją sukeliančios reakcijos ant jūsų odos, gleivinės ir kitų sistemų. Jei įvyko kokia nors reakcija tokiu atveju eterinis aliejus jums nėra tinkamas.

Atkreipkite dėmesį, kad eteriniai aliejai neturi būti dedami į visą kremą, kaukes ir kitas kosmetikos priemones, į kiekvieną kosmetiką turi būti dedamas atitinkamas eterinio aliejaus kiekis. Daugelis eterinių aliejų gali pasigirti gydomuoju poveikiu. Tokie eteriniai aliejai yra žinomi jau nuo senų laikų, šis įrankis jums padės palaikyti tinkamą jūsų odos būklę, sveiką sielą ir jūsų grožį. Su eterinių aliejų pagalba jūs galėsite atsikratyti depresijos arba nervingumo, pašalins jūsų nuovargį ir darbo efektyvumą. Eteriniai aliejai turi labai svarbią fiziologinę reikšmę. Taip pat šie aliejai negali būti naudojami juos vartojant į vidų. Šių eterinių aliejų poveikis yra labai stiprus, jie turi būti naudojami atsargiai ir būtinai turi būti skiedžiami.