Sienų šiltinimas

Kai pasireiškia  silpnas šilumos pasipriešinimas išorinėse ir  vidinėse sienų  konstrukcijose.  Kai namuose susidaro kondensatas, kuris kyla  į šiltą paviršių tai jau  nėra gerai. Norint  išvengti  šių pasekmių sienų šiltinimas yra   atliekamas  naudojant  ekovatą.  Apšildyti sienų šiltinimą galima tiek iš  vidinės pusės, tiek ir iš  išorės.  Pirmuoju  atveju taip  pat yra keli variantai, tai yra sausas medžiagos padengimas.  Kai yra  atliekami visi šie darbai yra montuojami profiliai ir  plokštės, o vėliau į vidų yra  įpučiama šiltinimo medžiaga.  Kai yra  atliekamas  drėgnas medžiagos montavimas tada ant sienos  profilio yra  tvirtinama  ekovata.  Pirmuoju  atveju medžiagos  storis  sudaro 10-25 cm, o tankis  apie 60 kg vienam  kubui.  Abu  šiltinimo  būdai užtikrina  tai, kad šiltinimo medžiaga nenusės ir  bus  užtikrintas šilumos  izoliavimas.  Sienų šiltinimas  naudojant  ekovatą tai yra procesas, kai yra užpildomi visi tarpai, kurie yra sienose, atitinkamai išauga sienos storis, kadangi  yra užtikrinamas  tinkamas  šilumos izoliacijos  sluoksnis.  Kai yra  atliekamas  ekovata jis gali  būti  atliekamas naudojant  sausą montavimo  būdą, kai yra  apšildoma  visa siena ir jos tarpai.  Šis  procesas gali  būti  atliekamas bet kuriuo  metų laiku.  Šis  šiltinimo būdas turi labai daug  privalumų, kadangi jis jūsų namams gali  suteikti  teigiamą mikroklimatą.  Ši medžiaga  nedaro jokio spaudimo išorinėms ir vidinėms  sienoms, kai yra  montuojamos medžiagos. Šiltinimas tai yra procesas, kuris neleidžia  susidaryti  jokiems  šalčio tiltams.  Pagaliau, kai  ekovata  yra  montuojama  drėgnu būdu gali  būti šiltinamos sienos, kuriose negali  būti  sudaromos  uždaros ertmės, yra  atliekamas.

Taip  pat šis metodas  suteiks  galimybę jūsų namus  apsaugoti nuo  pratekėjimo  per konstrukciją, sienų  šiltinimas yra  atliekamas, kai  yra  sudedama  sudėtingo paviršiaus geometrija.  Reikia pasakyti ir tai, kad žiurkės  ir kiti  graužikai negali gyventi  ekovatoje, kadangi jos  sudėtyje yra labai  daug  antipirenų, kurie nedaro jokios žalos žmogaus sveikatai ir  išgąsdina įvairiausius  vabzdžius  ir peles.  Vis  labiau  populiarėja sienų  šiltinimas, kuris yra  atliekamas  naudojant   ekovatą.  Šios medžiagos kaina yra pakankamai neaukšta,  ji  puikiai  išsaugo  šilumą  ir neleidžia  vystytis  pelėsiams  ir grybeliui.   Norint išvengti kondensato ir garų  susidarymo  yra  naudojama   ekovata.  Kai yra  atliekamas  sienų šiltinimas   su ekovata gali  būti  naudojami  specialūs profiliai ir plokštės,  o vėliau į vidų  yra  įpučiamos  šiltinimui  naudojamos medžiagos. Jūs  visada galite  pasikonsultuoti su specialistais, kai yra  atliekamas  sienų  šiltinimas.   Mes jums  taip pat galime papasakoti  visas  subtilybes, kurias yra  būtina žinoti.  Pavyzdžiui, kai  yra  atliekamas sausas montavimas tarp sienos  ir plokštės  yra  paduodama  ne tik  ekovata, tačiau  ir oras.  Atitinkamai  susidaro spaudimas. O tai reiškia, kad  yra  būtina  tinkamai paruošti darbo vietą, kad nebūtų  nutraukta visa  operacija.

Kai yra  atliekamas  sienų šiltinimas naudojant ekovatą  sienų ertmės  yra užpildomos   ekovata, kurios dėka  susidaro šilumą  izoliuojantis  sluoksnis.  Šiltinimas  naudojant  ekovatą, kuris yra  atliekamas  sauso montavimo metodu.  Ekovata  užpildo tarpus su didelio  spaudimo pagalba. Šis  montavimo būdas yra labai  efektyvus. Šis  būdas  yra pigesnis, nereikalauja   daug laiko  plokščių  montavimui, o ir jis gali  būti  atliekamas bet kuriuo  metu.  O štai drėgnas padengimo metodas reikalauja  teigiamos  aplinkos temperatūros, tačiau ir jis turi pakankamai daug savo privalumų, kurie  ji paverčia naudingu. Svarbiausia, kad toks  šiltinimas  neleis  į jūsų namus patekti šalčiui, bei neleis  susidaryti kondensatui, kuris neigiamai veikia  aplinką ir gali neigiamai paveikti žmogaus sveikatą.