Tinklinės tvoros. Įsigijimo vadovas

Tinklinės tvoros yra vienos populiariausių tvorų, kadangi jos suteikia ne vieną privalumą. Visų pirma, tinklinės tvoros yra pačios pigiausios, tačiau toji nedidelė kaina suteikia puikią kokybę, kada nėra taip žiūrima į grožio subtilumus. Beje yra pastebėta, kad tinklinės tvoros yra dažniausiai naudojamos tvoros visame pasaulyje. Jų yra apstu visose vaikų žaidimų aikštelėse, gyvūnų aptvėrimo zonose, aplink gamyklas, tose zonose, kur yra reikalauja laikytis ypatingo saugumo, ar privatumo. Tinklinės tvoros tinka bet kokiai erdvei, yra nebrangios, pakankamai lengvai įdiegiamos. Visi šie teiginiai daro jas prieinamas visiems žmonėms. Atėjus laikui rinktis tinklines tvoras, yra svarbu atsižvelgti į tai, kur jos bus naudojamos. Renkantis tokios tvoros formą, yra svarbu atsižvelgti į specifinius situacinius poreikius.

Tinklinių tvorų istorija

Pirmą kartą tinklinės tvoros buvo pagamintos 1844 metais, Anglijoje, Noridžo mieste įsikūrusioje bendrovėje. Jas pagamino Barnard ir Bishop. Tinklinės tvoros buvo padarytos su audimo mašinomis, remiantis tik audimo metodika. Buvo zigzagais audžiamas vielos tinklelio juostelės. 1891 metais viena Amerikos kompanija („Anchor Fencing“) pradėjo importuoti tinklines audimo mašinas iš Belgijos ir gamintis tvoras savo šalyje. Tada jie dar ir sukūrė pašto tvirtinimo  sistemą, kuri yra naudojama iki šiol. 1900 pradžioje visa ši naudojama tinklų „mezgimo“ technologija stipriai patobulėjo. Tada atsirado ir tvoros, kurias jau būdavo galima padengti vinilo sluoksniu. Na, o šiais laikais, tinklinės tvoros gali būti dengiamos įvairiomis medžiagomis. Taip pat galiam rinktis tikrai skirtingus stilius, kur kiekvienas jų turi savo privalumus.

Kai renkatės tinklinę tvorą, svarbiausia yra apsvarstyti visos sistemos naudojimą ir naudojamą erdvę. Tinklines tvoros turi būti pakankamai tvirtos, tam, kad atsilaikytų nuo nusidėvėjimo. Jos taip pat turi naudoti teisingo, o tiksliau reikiamo dydžio tinklelį, kuris turėtų ir specifinį tikslą. Reikia tinkamai išsirinkti tvoros tinklelio storį. Storesnė viela visada bus tvirtesnė. Tačiau storesnė viela paprastai daugiau yra pasirenkama komerciniais tikslais. Gyvenamiesiems pastatams skirtos tvoros paprastai gali būti pasirenkamos ir mažesnės storio apimties. Beje, storesnės vielos tvoros ir kainuoja daugiau. Tačiau per plonos irgi nereikėtų rinktis, kadangi ji tiesiog gali ilgai nesilaikyti. O ir šiaip skuboti sprendimai dažniausiai neatneša jokios naudos. Geriausia bus, jei konsultuositės su specialistais.

Tinklinės tvoros dažniausiai yra gaminamos iš nerūdijančio plieno. Gamybos metu ant plieno paviršiaus yra oksiduojamas chromas. Taip tvoros medžiaga tampi atsparesnė aplinkos poveikiui ir žymiai patvaresnė. Tačiau tokiai tvorai reikia daugiau priežiūros. Tvoros patvarumui ir atsparumui padidinti dar galima papildomai dengti tvoras specialiomis apsauginėmis medžiagomis.

Neseniai tinklinės tvoros imtos gaminti ir iš aliuminio. Tai tapo puiki alternatyva nerūdijančiam plienui. Tinklinės tvoros iš aliuminio reikalauja mažiau Jūsų priežiūros. Jos yra mažesnio svorio, todėl reikalui esant, gali būti žymiai lengviau perkeliamos į kitą vietą.

Tinklinės tvoros, kurios yra padengtos kokia nors medžiaga paprastai kainuoja brangiau, tačiau suteikia daugiau privalumų. Beveik visos nerūdijančio plieno tvoros yra padengiamos cinku. Taip pat dažnai pasirenkamos tvorų dangos yra: vinilas, pvc, poliesteris. Šias dangas galima pasirinkti: altos, juodos, žalios, rudos ir pilkos spalvos. Kai kurie individualūs tvorų gamintojai gali Jums pasiūlyti papildomas tovrų padengimo galimybes tam tikrose vietose. Padengtos tvoros suteikia šiuos privalumus: didesnis atsparumas pavojingiems ultravioletiniams spinduliams (tvoros ne taip greitai nublunka) ir ddiesnis atsparumas korozijai. Beje, tokios tvoros tiesiog gražiau įsilieja į bendrą kraštovaizdį.