Dviračių balneliai turi būti patogūs

Dviračių balneliai
Sąvoka patogi sėdynė įvairiems žmonėms  turi  skirtingą turinį. Reikia   suprasti, kad  dviračių  balneliai, kurie yra šiuolaikiškuose kalnų dviračiuose tai yra ne paprasti balneliai, kurie  turi padėti palaikyti svorį.  Likęs  svoris pagrindiniu būdu yra paskirstomas kojoms ir iš dalies rankoms. Jei jūsų kojos ir rankos nėra pasiruošusios tokiam  veiksmui, tokiu  atveju pavargęs dviratininkas  perkelia  svorį į sėdmenis.  Taigi čia  ir prasideda problemos su dviračių balneliais, o tiksliau  su  mūsų  sėdmenimis.  Ir pirmasis jūsų pageidavimas tikriausiai  bus įsigyti minkštas sėdynes, o dar ir platesnes.  Tačiau  sustokite  ir pagalvokite ar pūkinės pagalvės yra geriausios, kai visas reikalas jau tampa realizuojamas. Taip ir plati, minkšta  sėdynė tai nėra išeitis, kai yra  kalbama  apie patogų važiavimą.  Dviračio balnelio plotis tiesiogiai priklauso nuo  jūsų sėdmenų kaulų.  Tikriausiai jums nereikia  aiškinti kas tai yra.  Taigi  labai daug nemalonių pojūčių važiuojant dviračiu yra  jaučiama, kai yra jaučiamas spaudimas minkštiems kaulams.  Jei  balnelis yra  siauras, tokiu  atveju  tai gali  būti  priežastis kodėl  atsiranda  nuospaudos, vidinėje šlaunų pusėje.  Taip pat ne ką  mažiau svarbus faktorius yra   dviračio balnelio kietumas.  Kuo minkštesnė sėdynė tuo daugiau ji turi kamšalo, kuris darys  spaudimą, na ir štai nuospaudos jums bus garantuotos. Tokie dviračių  balneliai  nėra  tinkami ilgalaikėms kelionėms.  Kiekvienas, kuris pamėgins sėsti ant dviračio  jau nebūdamas vaikas, kad viena jo  kūno vieta tikrai nėra pritaikyta  važiavimui.  Daugelis dėl nepatogumo važiuojant  ir jaučiamo  skausmo  visiškai atsisako tokių  pasivažinėjimų.  O tie, kurie  neišsigando mėgina kentėti ir įsivažiuoti.  Kartais tai nepadeda ir  skausmas tampa  nuolatinis.  Taigi  šiuo  atveju  nieko nelieka tik pasirinkti tinkamą dviračio  balnelį, kuri  bus labiau pritaikytas  sėdmenims.

Daugeliui  atrodo, kad dviračių  balneliai, kurie  yra  lengvai  keičiami nėra tokie svarbūs dviratininkui, kaip  stabdžių sistema arba važiuoklė.  Taip įsivaizduojama, kad važiuoti  su vienu yra  nepatogu, tokiu  atveju galėsime  montuoti kitą sėdynę, kuri bus minkštesnė ir viskas bus gerai.  Nepakartojamai veikia  magiškas žodis gelis,  jo neišvengs nei vienas naujokas, kuris važiavo apie 30 kilometrų ir visą malonumą  pajautė savo sėdmenimis. Įprastai  dviračių  balneliai taip ir yra pasirenkami, tai  yra žmogus su jaučiamu skausmu ateina į parduotuvę ir pasiima tai kas jam  labiau panašu  į didelę pagalvę. Tačiau iš tiesų, kai yra  atliekamas  balnelių pasirinkimas  turi  būti tinkamai išanalizuojama  anatomija ir surasti tokį balnelį, kuris geriau  atitiks jūsų kūną.  Tinkamo balnelio pasirinkimas tai ne  visada lengva užduotis ir teks kurį laiką  sugaišti  tokiai paieškai.  Pagrindinis parametras, kuriuo reikia  vadovautis, kai  yra pasirenkami  balneliai tai yra patogumas.  Būtent  patogūs balneliai jums  suteiks galimybę važiuoti  dviračiu pakankamai  ilgai ir galėsite  su malonumu įveikti  kelionės atstumą, kuris gali  būti labai didelis.

Dviračių  balneliai  gali  būti pasirenkami ir pagal  važiavimo manierą, atitinkamai, labai svarbų vaidmenį  atlieka  ir dviračio  rūšis, kuriuo  jūs važiuosite.  Kiekvienoje  disciplinoje yra  tam tikri kriterijai ir ypatybės.  Važiuojant asfaltuotu  keliu balneliai  turi  būti lengvi ir siauri, kadangi  yra svarbus  minimalus  viso dviračio  svoris tam, kad  būtų  išvystytas  maksimalus greitis.  Be to,  pakankamai daug krūvio  atitenka vairui, todėl spaudimas, kuris  atitenka  balneliui  sumažėja.  Kalnų dviračiams  su kuriais galima  važiuoti  įvairiose  vietovėse  turi naudoti  sustiprintą sėdynę, kadangi tenka daug  šokinėti ir kristi. Miestui  skirti  dviračiai yra apskaičiuoti  ramiam važiavimui, todėl  jų  balneliai visada yra žemiau  vairo ir sėdimas tokiu  atveju yra  vertikalesnis.  Todėl šie dviračiai turi platesnius balnelius su spyruoklėmis.