Įsirenkime patį jaukiausią svetainės kambarį

ikea

Greičiausiai niekas nedrįstų ginčytis, kad vienas svarbiausių kambarių namuose yra būtent svetainė. Tai tarsi namų širdis, nes joje mes praleidžiame labai daug laiko. Svetainėje kartu su visa šeima žiūrime televizorių, o taip pat ir visada priiminėjame svečius šiame kambaryje. Būtent todėl yra labai svarbu pasirūpinti svetainės interjeru. Šia erdve reikia pasirūpinti taip, kad būtų malonu ne tik svečiams, bet, visų pirma, mums patiems.

Ikea baldai gali Jums labai padėti, jei norite turėti nestandartinį ir unikalų kambario dizainą. Ikea– tai vieta, kurioje gali rasti visų interjero elementų, pradedant baldais, baigiant – kambario apšvietimu.

Pirmiausia, reikėtų pasirūpinti daiktų laikymo vietomis. Ikea siūlo įvairias sekcijas, lentynas, pakabinamas lentynas, spinteles ir kita. Būtent sekcijos ir lentynos padeda patogiai susidėti knygas ir įvairius kitus daiktus, kad jie būtų patogiai pasiekiami ir neužimtų daug nereikalingos vietos. Pakabinamos lentynos padeda tik dar labiau susitaupyti erdvę. Jei turit vaikų, ikea gali pasiūlyti ir įvairių žaislų laikymo dėžių. Dėžė gali tapti ir labai gražiu bei stilingu kambario aksesuaru.

Kiti svarbus svetainės kambario elementai – tai sofos ir foteliai. Norint didesnio patogumo, galima rinktis – gulimuosius krėslus. Sofos gali būti užsakytos ir pagamintos iš įvairių medžiaginių apmušalų. Taip pat galima rinktis ir odines arba įsigyti papildomus užvalkalus. Jei gyvenate, pavyzdžiui, vieno kambario ar bute, ar tiesiog svetainės kambarys kartais bus ir svečių kambarys – yra verta įsigyti sofą – lovą. Dienos metu ant jos gali patogiai susėsti svečiai, o naktį – dar ir išsimiegoti. Fotelius reikėtų statytis tik tuo atveju, jei svetainė yra pakankamai erdvi. Nes perkrauti kambarį be reikalo yra labai neprotingas žingsnis. Jei vietos netrūksta – galima pasistatyti ir specialias kėdutes ir pufus, kuriuos gali pasiūlyti ikea baldai.

Kitas svarbus akcentas kambario centre – tai kavos staliukas ir gražiai priderintas nedidelis kilimas.

Taip pat yra labai svarbu pasirūpinti tinkamu ir stilingu svetainės kambario apšvietimu. Galite pasirinkti nebūtinai visiems įprastus kabančius lubų šviestuvus, bet ir sieninius šviestuvus, led šviestuvus, stalinius šviestuvus ar toršerus. Taip pat galite įsirengti ir integruotą apšvietimą kambaryje.