Norvegų kalbos kursai, kurie jums suteiks džiaugsmo

norvegu kalbos kursai klaipedoje

Šiuo metu Norvegų kalba yra viena iš populiariausių kalbų pasaulyje, kadangi ji jums gali suteikti labai dideles galimybes gyvenime, juk visi žinome, kad Norvegija, tai yra graži, įdomi ir ekonomiškai stabili šalis, todėl daugelis išvyksta ten užsidirbti gardesnio duonos kąsnio, na o nežinant šios šalies kalbos bus labai sudėtinga pasiekti kažko geresnio. Na o jei jūs ketinate keliauti į Norvegiją kaip paprastas turistas, šios kalbos žinios jums taip pat pravers, kadangi jums nebus sudėtinga paklausti kaip nukeliauti iki prekybos centro ar pasiklydus paklausti kur yra jūsų viešbutis, taigi bet kokiu atveju šios kalbos žinios jums tikrai nepakiš kojos, todėl ir yra siūlomi norvegų kalbos kursai Klaipėdoje.

Norvegų kalbos kursai Klaipėdoje išsiskiria tuo, kad siūlo kompleksinį santykį mokant norvegų kalbos, mes jums padėsime išmokti pačių įvairiausių kalbos aspektų tokių kaip gramatika, leksika, teisingas žodžių tarimas, yra lavinamas žodinės kalbos supratimas, jūs išmoksite skaityti laiškus ir kitą informaciją. Mokymo programa yra išvystyta taip, kad atitiktu visus tarptautinius reikalavimus. Norvegų kalbos kursai Klaipėdoje yra skirti plačiam žmonių ratui, tiek pradedantiems mokytis norvegų kalbos, tiek ir jau turintiems norvegų kalbos žinių. Lankydami šiuos kursus jūs galėsite išmokti kalbėti kasdiniesi kalba, taip pat žinosite kaip galima susikalbėti darbe arba kelionėje

Mūsų tiksla

Padėti jums įveikti kalbos barjer

Įgyti gausesnį žodyną, kuris atitiks jūsų lankomų kursų lygį

Patobulinti jūsų kalbėjimo ir žodžių tarimo sugebėjimus

Suteikti jums gramatikos žinias

Lavinti jūsų skaitymo išrašymo sugebėjimus

Norint pasiekti šiuos užsibrėžtus tikslus yra naudojami tiek tradiciniai, tiek ir netradiciniai mokymo būdai. O jei jums dėl tam tikrų priežasčių yra netinkami užsiėmimai grupėje, tai mes jums galime sudaryti individualų užsiėmimų grafiką, jūs patys galėsite pasirinkti laiką, kuris jums bus patogus, galėsite pasirinkti intensyvumą. Juk Norvegija tai yra labai puiki šalis, kuri pasižymi puikiais kraštovaizdžiais, todėl išmokdami šios šalies kalbos jūs tikrai nepasigailėsite. Norvegų kalbos kursai Klaipėdoje yra skirti tam, kad kalbos mokymasis jums sukeltu tik malonumą ir džiaugsmą.