Šlapimo nelaikymas vyrams – jautri tema

šlapimo nelaikymas vyrams

Šlapimo nelaikymas vyrams yra tarsi vyriškumo praradimas, nes per naktį tenka keltis ne vieną kartą ir apsilankyti ten, kur karalius pėsčias vaikšto. Vyrams apie tai kalbėti nelengva, netgi gėda. Akivaizdu, kad vieni ieško priemonių situacijai pagerinti kuo greičiau, kas yra teisinga, kiti – visaip bando tai nuslėpti nuo savo širdies draugės ir naktį iš lovos keltis labai labai tyliai arba šiaip neigti problemą. Bėda yra ir ta, kad ši gyvenimo rykštė kerta ne tik nakties metu, bet priverčia ir dieną neretai pabėgioti iki tualeto. Šlapimo nelaikymas vyrams – jautri tema ir taip paprastai jie apie tai nekalba, net su savo gydytoju. Vis dėlto, jei perkamas koks nors medikamentas, tai būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku, nes diagnozės sau nustatinėti vien pagal nuojautą ir straipsnius internete būtų kvaila. Šlapimo nelaikymas vyrams yra rimta problema ir į ją reikia žvelgti rimtai. Turėkite omenyje, kad tokie sutrikimai, kaip šlapimo nelaikymas vyrams, yra laikini iš lengvai pašalinami, jei laiku kreipiamasi į gydytoją. Deja, vyrai neretai būna kaip maži vaikai ir pas gydytojus eiti bijo. Baimių atsiranda dėl įvairiausių priežasčių ir dažniausiai jos atsiranda ne vėlyvesniame amžiuje, o atseka mus iš vaikystės. Kaip jau minėjome, šlapimo nelaikymas vyrams yra gydomas medikamentais, todėl laiku paprašius pagalbos nereikės jokio chirurginio gydymo, tai reiškia, nebus skausminga. Deja, ši problema vyrams labiau skausminga emociškai, o ne fiziškai. Vyrai kur kas jautresni nei nori pripažinti, jie jaučia nei kiek ne mažiau nei moterys, tik savo jausmais įpratę nesidalinti. Juk visuomenė taip vyrus užaugina, kad negalima verkti, negalima rodyti silpnumo, nes tai esą nevyriška. Tačiau kai matome, kad jiems sunku, vis tiek raginame atsiskleisti, pasidalinti savo vargais, kad jiems emociškai palegvėtų. Vieni atsiveria, o kiti taip ir lieka užsidarę savyje.

Šlapimo nelaikymas vyrams kelia nuovargį, nes dėl dažno neišsimiegojimo jie būna suirzę, pikti ir nepailsėję. Tik iš tikrųjų jie pyksta net ant aplinkinių žmonių, o ant savęs ir ant gyvenimo, kurio problemas nedrįsta spręsti. Žinokite, vyra, kad problemos pripažinimas yra pirmas žingsnis problemos sprendimo link. Nesigėdykite, nebijokite ir kalbėkitės ne su draugais, kurie gali pasijuoti, o pasikonsultuokite su šeimos gydytoju. Tai bus kur kas produktyviau. Šlapimo nelaikymas vyrams skaudžiai žeidžia jų ego, bet taip būti neturėtų, viskas priklauso nuo požiūrio. Žiūrėkite į šlapimo nelaikimą ne kitaip nei slogą. Juk ir viena ir kita yra laikinas sveikatos sutrikimas, sutinkate? Šlapimo nelaikymas vyrams dažniausiai yra susijęs su prostata. Todėl tik specialistas gali patarti, kokio medikamento reikia ir kaip dažnai jį vartoti. Niekam ne paslaptis, kad vaisto veikimas didele dalimi priklauso nuo vartojimo dažnumo. Vaistais negalima piktnaudžiauti, nes tai, kad gersite vaistus dažniau nei paskirta ir dėl to greičiau pasveiksite, yra melas. Gydantis savivaliauti nereikia, juk esame suaugę žmonės, tai ir elkimės atitinkamai.

Šlapimo nelaikymas vyrams internete yra tikrai aprašytas ir galima rasti medicinių straipsnių apie prostatos sutrikimus, tyrimus dėl prostatos vėžio ir t. t. Vis dėlto, spauda pasikliauti nereikia visais gyvenimo atvejais ir pajutus neigiamus simptomus verčiau kreiptis ne kur kitur, o į šeimos gydytoją. Esame tikri, kad šeimos nariai palaiko savo šeimos vyrus ir nesišaipo, nes šaipytis iš saviškių yra žema, o ir apskritai žmonių žeminimas nėra toleruojamas. Žmonės yra sąmoningi ir ne veltui kuria socialines reklamas, kuriomis skatina žmones elgtis žmoniškai.