Spausdintuvų pildymas namuose

tonerta

Namuose spausdintuvas yra gana dažnai naudojamas daiktas, ypač tada, kai lauke jau prasidėjęs tamsėjimo sezonas. Kai anksti temsta, rodos, kad anksti ateina naktis, tačiau jau ankstyvą vakarą būna tamsu. Kaip žmonės linkę išnaudoti tamsų paros metą, kai dar ne laikas miegoti? Dažnai keliautojai renkasi keliones, mėgstantys linksmybes – koncertus, o tie, kuriuos žavi kultūrinis gyvenimas – spektaklius, operas, baleto pasirodymus. Visiems šiems dalykams reikia bilietų, o neretai jie perkami internetu, nes taip pigiau. Vadinasi, vartotojas turi pats atsispausdinnti nusipirktą bilietą, ant kurio būna unikalus brūkšninis kodas, įrodantis, kad bilietas galioja. Bilietų spausdinimui reikalingas spausdintuvas, todėl ir spausdintuvų pildymas yra gana įprastas dalykas. Žinoma, vien dėl bilietų spausdinimosi spaudintuvo dažų kasetės ištuštėtų baisiai negreitai, bet argi žmonės apsiriboja vien tik bilietų spausdinimu? Tikrai ne. Dažnai spausdiname tikrai net ir visiškai nereikalingus dalykus arba reikalingus labai trumpai. O po to išmetame. Tik ar iš karto reikia išmesti? Jei popieriaus lapas yra spausdinamas tik iš vienos pusės, tai tokį popieriaus lapą galima panaudoti ir dar kartą. Juk dažnai reikia juodraštinių lapų tiek spausdinant, tiek ir ranka ką nors norint užsirašyti. Nepamirškite dažnai rašyti ranka, nes nemanau, kad norite, jog ateities kartos rašytų vien klavitūromis ir nebemokėtų valdyti rašiklių… tai būtų tikrai didelis nuosmūkis žmonijai. Kaligrafija jau ir taip nunykusi, šis menas jau nebevartojamas kasdieniams rašymos darbams, bet verta pasistengti, kad bent jau paprastą rašyseną žmonės išsaugotų.

Grįžtant prie veiklos, kurią darome tamsiu paros metu, norime padovanoti patarimą. Bilietus pasirinktai veiklai atsispausdinkite mažiausiai išvakarėse to renginio, skrydžio, koncerto ar pan. įvykio dieną laikas tirps nežmoniškai greitai ir gali atsirasti grėsmė, kad iš viso pamiršite juos atsispausdinti, ar pasiimti su savimi. Todėl patartina, kad bilietus į rankines ar lagaminą įsidėtumėte iš vakaro ir renginio / įvykio metu jau galėtumėte būti visiškai atsipalaidavę, nes žinosite, kad turite viską, ko jums reikėjo. Beje, spausdintuvų pildymas, jei dažai baiginėjasi, turėtų būti padarytas dar prieš bilietų spausdinimą, kadangi nekokybiškai atspausdinto bilieto gali ir nepripažinti kontrolieriai… dėl dažų stygiaus spausdintuve gali išsikraipyti spalvų tonai ir pasireikšti kiti spausdinimo defektai. To tikrai nelinkime, norime, kad žmonėms tamsiais vakarais nelindėltų namuose, o vakarus leistų prasmingiau, įdomiau, kad neužkluptų jokia rudeninė depresija ar kita neganda, pavyzdžiui, nežmoniška rutina, nuobodulys, apatiškumas ir t. t. Stenkimės prisitaikyti gyvenimo ritmą pagal esamas oro sąlygas. Tai žmogaus sveikatai ir puikiai nuotaikai daug naudingiau.

Geriausia yra tai, kad spausdintuvų pildymas užtrunka labai trumpai. Iš esmės spausdintuvų pildymas reiškia, tai, kad senas, ištuštėjusias spausdintuvų kasetes nunešate papildymui ir atgaunate as pilnas dažų. Spausdinimas namuose vėl bus kokybiškas ir spausdinti galėsite viską, ko tik jums prireiks. Ar tai būtų nuolaidų kuponas, ar meduolinio namuko receptas, nesvarbu, atsispausdinsite pagal savo poreikius. Tai reiškia, kad galite spausdinti nespalvotai arba spalvotai, atitinkamai pagal tai, ar spalvų jums tuo metu reikia, ar nereikia. Dėl to apsispręsti tikrai nėra sunku. Tekstus dažniausiai spausdiname tik juodai, paveikslėlius, piešinius, grafikus, diagramas ir sveikinimus – spalvotai. Spalvotai spausdinta medžiaga nuotaikingesnė, bet kartais yra reikalingas oficialumas, solidumas, kai labiau pritinka juodai baltas variantas, kad neatrodytų per daug iššaukiančiai. Visada reikia mokėti prisiderinti pagal situaciją, kad viskas būtų laiku ir pagal reikalavimus.