Koks skirtumas tarp elektrinių dviračių ir motorolerių

Nesigilinsime į kiekvieno modelio detales. Vietoj to, mes pereisime tiesiai į tai, ką siūlo kiekvienas modelis. Palyginsime jų stiprumą, naudojimą, paskirtį ir kiekvieno trūkumus.

dviraciai

Perkeliamumas

Daugeliu atvejų perkeliamumas yra gana akivaizdus; vidutinis elektrinis paspirtukas yra mažesnis, kompaktiškas ir lengvesnis nei vidutinis el.

Taigi, jei jums reikia PEV, kurį lengvai įsidėsite į savo automobilio bagažinę, metro sėdynę ar net lydėsite su savimi, kad ir kur vyktumėte, puikus pasirinkimas būtų elektrinis paspirtukas.

Tačiau supraskite, kad tai nėra universali taisyklė.

Mes turime keletą sunkiųjų elektrinių paspirtukų, kai kurie sveria daugiau nei 100 svarų. Taip pat turime keletą lengvų ir sulankstomų el. Dviračių, kurie numalšina perkeliamumo problemas. Bet tai paprastai taikoma išimtiniais atvejais. Nesigilinsime į kiekvieno modelio detales; Vietoj to, mes pereisime tiesiai į tai, ką siūlo kiekvienas modelis.

Palyginsime jų stiprumą, naudojimą, paskirtį ir kiekvieno trūkumus.

Komfortas

Aišku, važiuoti elektriniais paspirtukais yra smagu, tačiau jūs daug geriau žinosite apie nelygumus kelyje. Be to, ilgai stovėdamas ant elektrinio motorolerio gali pavargti kojos.

Kita vertus, elektriniai dviračiai yra su patogiomis pakabos sistemomis ir didelėmis padangomis, kurios lengvai sugers smūgius kelyje, kad būtų patogu važiuoti.

Padidėjęs stabilumas ir komfortas leis e. Dviračių naudotojams praleisti daugiau laiko kelyje, nesijaučiant pavargusiems.

Greitis

Paprastai elektriniai dviračiai turi galingesnius variklius nei motoroleriai, todėl jų greitis yra palyginti didesnis.

Vidutiniškai paspirtukų vidutinis greitis siekia 20 km/h, o vidutinio e-dviračio didžiausias greitis yra 30–35 km/h.

Tačiau turime atsižvelgti ir į greičio ribojimo įstatymus. Pavyzdžiui, daugumoje valstijų e-motoroleriai yra draudžiami važiuojant 20 km/h ar didesniu greičiu, todėl gamintojai turi laikytis taisyklių.

Atstumas

Paprastai elektriniai dviračiai turi didesnes baterijas nei motoroleriai, todėl turėtumėte tikėtis, kad su e-dviračiu įveiksite daugiau mylių nei paspirtuku.

Kaina

Elektra varomi motoroleriai yra pigesni nei elektriniai dviračiai.

Žinoma, yra keletas brangių e-motorolerių, tačiau paprastai e-motorolerių pradinio lygio kliūtys yra daug mažesnės.

Galimybė sportuoti

El. Dviračiai yra puikus būdas palaikyti jūsų kūną. Jie suteikia pasipriešinimą, leidžiantys išleisti daugiau energijos nei e-motoroleriui.

Naudingumas

Rinkoje netrūksta naudingų elektrinių dviračių. Pavyzdžiui, krovininiai el. Dviračiai yra puikus būdas lengvai ir patogiai perkelti sunkiuosius krovinius.

„Elektrinis dviratis vs elektrinis paspirtukas“ – kuris iš jų jums geresnis?

Žodis „geriausias“ yra gana subjektyvus, o kuris bus geresnis pasirinkimas tarp šių dviejų pasirinkimų, priklauso tik nuo jūsų poreikių ir reikalavimų.

Jei jums reikia įveikti ilgesnius atstumus ir norite, kad su savimi vyktų mikro judrumas, elektriniai dviračiai gali būti geras pasirinkimas. Jei norite, kad kažkas pasiektų netoliese esančią stotelę ir atvirkščiai, elektriniai motoroleriai yra nešiojamas ir patogus pasirinkimas.

Tiems, kuriems reikalinga greitesnė kelionė į darbą ir atgal, elektriniai dviračiai yra naudingi, nes jie yra daug greitesni nei elektriniai paspirtukai. Tačiau tiems, kurie nenori prakaituoti irkluodami, elektrinis dviratis turėtų apsvarstyti galimybę nusipirkti elektrinį paspirtuką, nes jo nereikia iš jūsų.

Elektrinių paspirtukų akumuliatoriaus laikas yra mažesnis, palyginti su el. Dviračiais, o platesnės e. Dviračių padangos gali jus nuvažiuoti be kliūčių. Stovėdami ant e-motorolerio pajusite kiekvieną mažą kelio nelygumą ir susidursite, jei pasitaikys kliūtis.

Patogiam važiavimui elektriniai dviračiai yra daug geresni nei elektriniai motoroleriai, nes padangos yra daug platesnės, o balnas turi amortizuojančią trinkelę, kad pašalintų nelygumus ir duobes.

Elektriniai dviračiai internetu:  https://www.elektriniaidviraciai.lt/