Tvoros – ilgalaikis statinys

tvoros

Tvoros tarnaus ir priežiūros reikalaus priklausomai nuo to, iš kokios medžiagos jos bus pagamintos, kokie priedai bus naudojami. Tvoros yra neįsivaizduojamos be jų tvirtinimo stulpų, atramų. Segmentinės ir laikinos tvorosprivalo turėti stulpus, kurie kartu su tvirtinimo elementais ir strypeliais sudaro visą tvorą. Kiekvieno tipo tvorai galima pasirinkti jai tinkamus vartelius bei dvivėrius ar slenkamus vartus, patikimus automatikos komplektus. Tinkamai parinkti tvoros vartai ir varteliai garantuoja saugumą, o tai užtikrina tvirta konstrukcija, kokybiški užraktai bei įvairiems dirgikliams atsparios medžiagos.

Tvoroms galite rinktis tokius stulpus:

  • stačiakampio formos stulpai (būna 60 x 40 arba 80 x 40 išmatavimų; naudojami tvoroms iš metalinių C formos tvoralenčių);
  • apvalios formos stulpai (gaminami iš plieninio vamzdžio);
  • apvalių stulpų atramas ( gaminamos iš plieno; reikia statyti ne rečiau kaip kas 50 bėginių metrų ir aptvėrimo kampuose po 2 vnt. Atrama tvirtinama prie stulpo naudojant specialias metalines apkabas).

Stulpai parduodami pilnai sukomplektuoti, t.y. į kainą įeina plastikinis stulpo kamštelis (juodos, žalios ar pilkos spalvos, galimi kamštelių dydžiai) bei atitinkamas skaičius prisuktų vielos laikiklių. Nustatyto atstumo tarp stulpų nėra, tačiau dažniausiai jie įbetonuojami kas 2-3 metrus. Stulpo aukštis parenkamas atsižvelgiant į tvoros aukštį. Visi stulpai iš išorės gali būti: karštai cinkuoti (minimalus cinko dangos storis – 80 mikronų), dažyti (PVC), karštai cinkuoti ir dažyti.

Savo pasirinktoms tvoroms galite rinktis tokius vartelius:

  • Segmentiniai (suvirinti i 60×40 mm profilio plieno; užpildas – tvoros segmentas; 60×60 mm profilio plieno; su reguliuojamais vyriais);
  • Strypelių varteliai (suvirinti iš 60×40 mm profilio plieno; 20×20 mm vamzdeliai; stulpai pagaminti iš 60×40 mm profilio plieno; su reguliuojamais vyriais);
  • Naujo tipo varteliai (suvirinti i 60×40 mm profilio plieno; užpildas – ornamentinis tvoros segmentas; su reguliuojamais vyriais; gali būti lenkti į vidų arba į išorę, su įleidžiamos spynos užraktu).

Varteliai tvoroms gali būti karštai cinkuoti ir padengti poliesterine danga iš RAL spalvų paletės.

Siekdami visiško patogumo ir efektingumo, galite pasirinkti segmentinės tvoros komplektaciją kartu su vartais ar varteliais, kurie taip pat būtų priderinti tiek spalva, tiek norimu veikimo mechanizmu.