Virtuvės baldai turi atspindėti ten šeimininkaujantį žmogų

Virtuvės baldai turėtų būti ne tik gražūs, bet ir patogūs šioje erdvėje gaminantiems maistą žmonėms. Virtuvėje praleidžiame daugiausia laiko, tad jos aplinka turėtų būti jauki, dominuoti apetitą žadinančios spalvos. Šiuo metu populiarėja klasikinio stiliaus virtuvės baldai, vertinamas provanso bei skandinaviškas stilius. Žmonės siekia natūralumo ir klasikos, taigi dominuoja šviesios, beveik baltos spalvos. Virš spintelių ir atokiau nuo maisto paruošimo vietų, paviršių apdailai reikėtų suteikti kuo daugiau laisvės.

virtuves baldai kaune

Ar panaudosite ryškių spalvų virtuvinių spintelių dureles, blizgančio ar matinio metalo furnitūrą, spalvingas apdailos medžiagas; ar sienas dažytumėte bet kuria įsivaizduojama ar neįsivaizduojama spalva, Jūsų virtuvė turėtų atspindėti Jus ir tai, ką Jūs mėgstate savo gyvenime.

MODERNUS STILIUS

Lygių paviršių ir šiuolaikiškų medžiagų (tokių kaip akmuo, stiklas, metalas) derinys, – būtent tuo pasižymi modernaus stiliaus virtuvė. Šį stilių atitinka virtuvės baldai iš MDF plokštės su matinėmis ar blizgiomis durelėmis bei griežtos geometrinės formos. Spalvinė gama gali būti įvairiausia – nuo klasikinių smėlinių iki avangardinių citrininių atspalvių. „Durelių rankenėlės neturėtų būti kaip dekoratyvinis elementas, o tik atlikti savo tiesioginę paskirtį“, – pataria virtuvės baldų Kaune gamintojai. Tokio stiliaus virtuvėje puikiai tiks baras ir aukštos jo kėdės. Modernių virtuvės baldų gamyboje atsisakoma įprastinių standartinių matmenų, įvairių išlenkimų. Šie baldai yra aiškių geometrinių linijų, jokiu būdu reikėtų neperkrauti papildomomis detalėmis, dažnai net asimetriški, namams suteikia ekstravagantiškumo.

KLASIKINIS STILIUS

Nors šio stiliaus atsiradimas siekia net XVII amžių, klasikinio stiliaus baldai ištisus amžius išlieka tarp populiariausių dėl elegantiškų ir grakščių formų, stulbinančios prabangos ir ilgaamžiškumo įspūdžio. „Klasikinio stiliaus virtuvės baldams būdinga simetrija, tradicinės rafinuotos linijos. Gaminant šiuos baldus naudojamos aukštos kokybės prabangios medžiagos ir aksesuarai, – sako virtuvės baldai Kaune gamintojai. Klasikinis interjero stilius yra siejamas su senosiomis tradicijomis, todėl šio stiliaus virtuvės interjere nepasitaiko modernių ir šiuolaikinių detalių, baldai pasižymi nepriekaištinga tvarka ir tobula derme.

SKANDINAVIŠKAS STILIUS

Daug šviesos, šviesios spalvos ir juntamas lengvumas vizualiai praplečia erdvę. Dominuoja virtuvės baldų spintelės su stiklais. Dažnai skandinaviški virtuvės baldai būna baltos spalvos, renkamasi natūralias medžiagas, dažniausiai. Tai – funkcionalu ir gali būti pritaikoma daugelyje būstų interjerų. Visi tokio stiliaus virtuvės baldai būna griežtų ir tiesių formų.